Profile przejściowe adaptacyjne – wygoda łączenia:
Profil PSA przejściowy adaptacyjny jest przeznaczony do łączenia powierzchni o różnych wysokościach. Ten profil jest idealny do montażu podłogowego, wydzielenia stref, ukrycia nierówności krawędzi płytek oraz niwelowania niewielkich różnic w wysokości okładzin. Profil PSA łączy też idealnie podłogę drewnianą z płytkami, ukrywając i zabezpieczając krawędzie np. między korytarzem, a łazienką lub kuchnią.
Czym różnią się profile PS i PSA?
Profile przejściowe służą do łączenia powierzchni wykończonych różnymi materiałami, przykrywają delikatne nierówności paneli, parkietu, płytki, mogą być stosowane do wewnątrz i na zewnątrz. Profil PS ma stałą wysokość 10 mm , natomiast profil PSA ma regulowaną wysokość w zakresie 12-15 mm i pozwala na łączenie powierzchni z różnicą wysokości – wystarczy odpowiednio dogiąć jego „harmonijkę”. Idealne rozwiązanie dla wszelkich nieoczekiwanych montażowych sytuacji.
Zastosowanie:
Profil PSA przejściowy adaptacyjny jest przeznaczony do łączenia powierzchni o różnej wysokości, idealny do zastosowania w miejscach, gdzie podłogi nie są na równym poziomie. Może być stosowany w domach, biurach, sklepach i innych przestrzeniach komercyjnych.
Cechy i zalety:
Profile przejściowe adaptacyjne wykonane są z aluminium, które pozwala wykorzystywać ich największą zaletę czyli dostosowanie wysokości profilu do wymaganych warunków montażu. Wysokość profilu może być w zakresie 12-15 mm, a szerokość skrzydełka osłaniającego powierzchnie to 19 mm. Profile PSA mają długość 250 cm.
Dostępne wykończenia: profile są dostępne w kolorze srebrnym matowym (anoda) oraz z połyskiem (elektropoler).
Plik 3DS