Deante Vital Uchwyt stalowy przyścienny składany 76cm NIV 041D
  • Deante Vital Uchwyt stalowy przyścienny składany 76cm NIV 041D
  • Deante Vital Uchwyt stalowy przyścienny składany 76cm NIV 041D

Deante Vital Uchwyt stalowy przyścienny składany 76cm NIV 041D

Rozmiar: 76cm
Kolor: Chrom
Montaż: Ścienny
Materiał: Stal nierdzewna
Czytaj więcej
469,00 zł
Ilość

Deante Vital: Składany Uchwyt Stalowy Przyścienny

Uchwyt stalowy przyścienny składany z serii Vital marki Deante to innowacyjne rozwiązanie, które łączy solidność, funkcjonalność i bezpieczeństwo, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort i wygodę w łazience.

  • Solidność i Bezpieczeństwo: Zdolność do udźwigu maksymalnego obciążenia wynoszącego 150 kg gwarantuje solidność i bezpieczeństwo użytkowania. Produkt spełnia najwyższe standardy jakości, co potwierdzone zostało badaniami laboratoryjnymi, zapewniając użytkownikom pełne zaufanie do jego wytrzymałości.
  • Funkcjonalność i Wszechstronność: Uchwyt Vital to produkt dwufunkcyjny, który służy więcej niż tylko jako poręcz ścienna. Dzięki składanej konstrukcji użytkownicy mogą łatwo dostosować go do swoich potrzeb, zarówno podczas kąpieli, jak i codziennych czynności higienicznych.
  • Łatwość Utrzymania w Czystości: Chromowane wykończenie uchwytu nie tylko nadaje mu elegancki wygląd, ale także ułatwia utrzymanie w czystości. Łatwość czyszczenia sprawia, że produkt jest łatwy w pielęgnacji i zachowuje swoje estetyczne walory na dłużej.
Uchwyt stalowy przyścienny składany z serii Vital marki Deante to nie tylko poręcz, ale również funkcjonalne wsparcie i ułatwienie dla użytkowników łazienki. Jego solidna konstrukcja, zdolność do składania oraz łatwość utrzymania w czystości sprawiają, że stanowi niezastąpione dodatki dla osób o różnych potrzebach i preferencjach.
AK-WI-VI-0002

Opis

Rozmiar
76cm
Kolor
Chrom
Montaż
Ścienny
Materiał
Stal nierdzewna

Specyficzne kody

EAN13
5901750724602