Deante Vital Uchwyt stalowy przyścienny kątowy 45x45cm chrom NIV 031D
  • Deante Vital Uchwyt stalowy przyścienny kątowy 45x45cm chrom NIV 031D
  • Deante Vital Uchwyt stalowy przyścienny kątowy 45x45cm chrom NIV 031D

Deante Vital Uchwyt stalowy przyścienny kątowy 45x45cm chrom NIV 031D

Rozmiar: 392x842x93
Seria: Vital
Materiał: Stal 304
Czytaj więcej
399,00 zł
Ilość

Deante Vital: Dwufunkcyjny Uchwyt Stalowy Przyścienny

Uchwyt stalowy przyścienny kątowy marki Deante z serii Vital to niezastąpione rozwiązanie dla osób poszukujących zarówno stabilności, jak i wsparcia podczas korzystania z łazienki.

  • Wielozadaniowy Design: Oferując więcej niż tylko standardową poręcz ścienną, uchwyt Vital to produkt dwufunkcyjny, który stanowi wsparcie oraz ułatwienie dla użytkowników łazienki. Jego specjalnie zaprojektowany kształt i solidna konstrukcja sprawiają, że może pełnić rolę zarówno uchwytu podczas wstawania, jak i półki na niezbędne przedmioty łazienkowe.
  • Solidność i Bezpieczeństwo: Zdolność do udźwigu maksymalnego obciążenia wynoszącego 150 kg gwarantuje solidność i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu uchwyt Vital stanowi niezawodne wsparcie dla osób o różnych potrzebach i ograniczeniach fizycznych.
  • Łatwość Utrzymania w Czystości: Chromowane wykończenie sprawia, że uchwyt łatwo utrzymać w czystości, co jest istotne dla zachowania higieny w łazience. Prosty w czyszczeniu materiał oraz kątowy design ułatwiają dostęp do każdej jego części, zapewniając łatwe utrzymanie w czystości przez długi czas.
Uchwyt stalowy przyścienny kątowy z serii Vital marki Deante to nie tylko poręcz, ale również funkcjonalne wsparcie i ułatwienie dla użytkowników łazienki. Jego solidna konstrukcja, udźwig maksymalny oraz łatwość czyszczenia sprawiają, że stanowi niezastąpione dodatki dla osób o różnych potrzebach i preferencjach.
AK-UC-VI-0003

Opis

Rozmiar
392x842x93
Seria
Vital
Materiał
Stal 304

Specyficzne kody

EAN13
5908212058640