Korek ścienny Miami Green
  • Korek ścienny Miami Green

Korek ścienny Miami Green

59,90 zł
Ilość

Korek Ścienny Miami Green

Korek ścienny Miami Green to wyjątkowy materiał wykończeniowy, który łączy w sobie nowoczesny design, ekologiczność i funkcjonalność. Jego zielony odcień wprowadza do wnętrza świeżość i naturalny wygląd, doskonale komponując się z różnymi stylami aranżacyjnymi.

Główne cechy produktu:

  • Estetyka: Miami Green to stylowy zielony kolor, który dodaje wnętrzom świeżości i naturalnego uroku. Jest to idealny wybór dla tych, którzy chcą wprowadzić do swojego domu elementy natury i ożywić przestrzeń.
  • Wysoka jakość materiału: Korek ścienny wykonany jest z naturalnego korka, który charakteryzuje się wyjątkową trwałością, elastycznością i odpornością na uszkodzenia. Korek jest materiałem ekologicznym, odnawialnym i biodegradowalnym, co czyni go przyjaznym dla środowiska.
  • Doskonałe właściwości izolacyjne: Korek zapewnia skuteczną izolację termiczną i akustyczną, pomagając utrzymać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach oraz redukując hałas, co tworzy komfortowe warunki do życia i pracy.
  • Łatwość montażu: Panele korkowe są łatwe do cięcia i montażu, co pozwala na szybkie i efektywne wykończenie ścian. Korek ścienny Miami Green jest idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.
  • Wszechstronność zastosowania: Korek ścienny może być używany w różnych pomieszczeniach, takich jak salony, sypialnie, biura, czy pomieszczenia komercyjne. Jego estetyka i funkcjonalność sprawiają, że jest idealny do szerokiego zakresu projektów wykończeniowych.
  • Rozmiar: 60 cm x 30 cm x 3 mm
Korek Ścienny Miami Green to stylowy i funkcjonalny wybór do wykończenia wnętrz, który łączy elegancki wygląd z doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Dzięki wysokiej jakości wykonania, łatwości montażu i wszechstronności zastosowania, stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie stworzyć świeże, komfortowe i estetyczne przestrzenie.
KS-MI-GN-0001

Specyficzne kody

EAN13
5901750700033