Korek ścienny Miami Brown
  • Korek ścienny Miami Brown

Korek ścienny Miami Brown

59,90 zł
Ilość zamawiana

Korek Ścienny Miami Brown

Korek ścienny Miami Brown to elegancki i funkcjonalny materiał wykończeniowy, który nadaje wnętrzom ciepły i naturalny wygląd. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, korek ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących estetykę, ekologiczność i komfort.

Główne cechy produktu:

  • Estetyka: Miami Brown to stylowy brązowy kolor, który wprowadza do wnętrz ciepło i przytulność. Jego naturalna tonacja doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami aranżacyjnymi, od klasycznych po nowoczesne, tworząc harmonijną i spójną przestrzeń.
  • Wysoka jakość materiału: Korek ścienny wykonany jest z naturalnego korka, który charakteryzuje się wyjątkową trwałością, elastycznością i odpornością na uszkodzenia. Jest to materiał przyjazny dla środowiska, odnawialny i biodegradowalny.
  • Doskonałe właściwości izolacyjne: Korek zapewnia skuteczną izolację termiczną i akustyczną, pomagając utrzymać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach oraz redukując hałas, co tworzy komfortowe warunki do życia i pracy.
  • Łatwość montażu: Panele korkowe są łatwe do cięcia i montażu, co pozwala na szybkie i efektywne wykończenie ścian. Korek ścienny Miami Brown jest idealnym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.
  • Wszechstronność zastosowania: Korek ścienny może być używany w różnych pomieszczeniach, takich jak salony, sypialnie, biura, czy pomieszczenia komercyjne. Jego estetyka i funkcjonalność sprawiają, że jest idealny do szerokiego zakresu projektów wykończeniowych.
  • Rozmiar: 60 cm x 30 cm x 3 mm
Korek Ścienny Miami Brown to stylowy i funkcjonalny wybór do wykończenia wnętrz, który łączy elegancki wygląd z doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Dzięki wysokiej jakości wykonania, łatwości montażu i wszechstronności zastosowania, stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie stworzyć ciepłe, komfortowe i estetyczne przestrzenie.
KS-MI-GN-0007

Specyficzne kody

EAN13
5901750700095