Omnires Nelson Wieszak na ręcznik 42cm czarny mat NL80214BL
  • Omnires Nelson Wieszak na ręcznik 42cm czarny mat NL80214BL
  • Omnires Nelson Wieszak na ręcznik 42cm czarny mat NL80214BL

Omnires Nelson Wieszak na ręcznik 42cm czarny mat NL80214BL

Kolor: czarny mat
Kolekcja: Nelson
Czytaj więcej
299,00 zł
Ilość

Omnires Nelson: Wieszak na Ręcznik 42cm

Dodaj elegancji do swojej łazienki dzięki wieszakowi na ręcznik z kolekcji Nelson marki Omnires. Zestawiając nowoczesny design z solidną konstrukcją, ten wieszak nie tylko jest praktycznym elementem wyposażenia, ale także stylowym dodatkiem do Twojej przestrzeni łazienkowej.

  • Design i Wymiary: Wieszak na ręcznik Nelson ma szerokość 42 cm, co zapewnia odpowiednią przestrzeń do zawieszenia nawet większych ręczników. Jego wysokość wynosi 4,5 cm, a odległość od ściany to 7 cm, co pozwala na wygodne korzystanie z wieszaka. Wykonany z mosiądzu, ten wieszak gwarantuje trwałość i solidność.
  • Wykończenie: Wieszak został pokryty eleganckim, czarnym matem, który nadaje mu wyjątkowego charakteru. Matowa powierzchnia nie tylko dodaje wrażeń estetycznych, ale także zapewnia trwałość i odporność na ścieranie.
  • Funkcjonalność: Dzięki prostemu, ale nowoczesnemu designowi, wieszak doskonale komponuje się z różnymi stylami łazienek. Świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach. Solidna konstrukcja i łatwy montaż zapewniają stabilność i wygodę użytkowania.
Wieszak na ręcznik z kolekcji Nelson marki Omnires to nie tylko praktyczny element łazienkowy, ale również stylowy akcent, który nadaje charakteru Twojej łazience. Dzięki solidnej konstrukcji i eleganckiemu wykończeniu, ten wieszak będzie nie tylko praktycznym, ale także estetycznym dodatkiem do Twojej przestrzeni łazienkowej.
AK-WI-NE-0004

Opis

Kolor
czarny mat
Kolekcja
Nelson

Specyficzne kody

EAN13
5902539824988