Omnires Barcelona M+, Wanna wolnostojąca,170x77cm, biała BARCELONAXLBP
  • Omnires Barcelona M+, Wanna wolnostojąca,170x77cm, biała BARCELONAXLBP
  • Omnires Barcelona M+, Wanna wolnostojąca,170x77cm, biała BARCELONAXLBP
  • Omnires Barcelona M+, Wanna wolnostojąca,170x77cm, biała BARCELONAXLBP

Omnires Barcelona M+, Wanna wolnostojąca,170x77cm, biała BARCELONAXLBP

Rozmiar: 170x77 cm
Kolor: Biały
Seria: Barcelona M+
Montaż: Wolnostojąca
Czytaj więcej
6 739,00 zł
Ilość zamawiana

Omnires Barcelona M+, Wanna wolnostojąca,170x77cm, biała

Omnires Barcelona M+ to elegancka wanna wolnostojąca, która łączy w sobie nowoczesny design, komfort użytkowania oraz trwałość. Jej wymiary wynoszą 170x77 cm, co sprawia, że jest to średniej wielkości wanna, idealna do większości łazienek.

Ta wanna jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, zazwyczaj z akrylu lub innego trwałego kompozytu, co gwarantuje jej wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Materiał ten jest również łatwy do czyszczenia i utrzymania w czystości, co ułatwia pielęgnację.

Design Barcelona M+ jest nowoczesny i stylowy. Wanna ma gładkie linie, zaokrąglone kształty i elegancką powierzchnię, która nadaje łazience wyrafinowany charakter. To nie tylko element użytkowy, ale także ozdoba wnętrza.

Jeśli chodzi o wygodę, wanna ta posiada ergonomicznie ukształtowane wnętrze, co zapewnia komfort podczas kąpieli. Długość i szerokość pozwalają na wygodne rozciągnięcie nóg i relaks w wodzie. Dodatkowo, jej głębokość umożliwia zanurzenie się w ciepłej kąpieli.

Montaż Barcelona M+ jest stosunkowo prosty, ponieważ nie wymaga specjalnych prac budowlanych ani montażu ściennej obudowy. Może być umieszczona w dowolnym miejscu w łazience, o ile jest dostęp do instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Dodatkowe funkcje tej wanny mogą różnić się w zależności od konkretnej wersji, ale mogą obejmować systemy hydromasażu, podgrzewanie wody, wbudowane baterie lub uchwyty. To wszystko może sprawić, że korzystanie z tej wanny stanie się jeszcze bardziej przyjemne i luksusowe.

Podsumowując, Omnires Barcelona M+ to wanna wolnostojąca o nowoczesnym designie, komfortowym wnętrzu i trwałej konstrukcji, która może być doskonałym uzupełnieniem każdej łazienki, zapewniając relaksujące chwile podczas kąpieli.

CE-OM-BA-0001

Opis

Rozmiar
170x77 cm
Kolor
Biały
Seria
Barcelona M+
Montaż
Wolnostojąca

Specyficzne kody

EAN13
590822378800