Deante Korek do umywalki lub bidetu z tuleją - uniwersalny NHC_M10U
  • Deante Korek do umywalki lub bidetu z tuleją - uniwersalny NHC_M10U

Deante Korek do umywalki lub bidetu z tuleją - uniwersalny NHC_M10U

Rodzaj: Click-Clack
Materiał: Mosiądz
Typ: Umywalkowy/bidetowy
Czytaj więcej
115,90 zł
Ilość

Deante Korek Uniwersalny: Niezawodność i Wielofunkcyjność

Korek do umywalki lub bidetu z tuleją marki Deante to wszechstronne rozwiązanie, które zapewnia nie tylko niezawodność, ale także wyjątkową elastyczność użytkowania. Wykonany z mosiądzu, korek ten łączy w sobie trwałość i estetykę, pasując do różnorodnych aranżacji łazienkowych.

  • Wielofunkcyjność i Uniwersalność: Dzięki swojej konstrukcji, korek ten jest kompatybilny zarówno z umywalkami z przelewem, jak i bez przelewu, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla każdej łazienki. Jego uniwersalne przeznaczenie sprawia, że można go z powodzeniem stosować zarówno w umywalkach, jak i bidetach.
  • Atest Higieniczny PZH: Produkt został poddany rygorystycznym testom, a atest higieniczny PZH potwierdza jego zgodność z najwyższymi normami bezpieczeństwa i higieny. Dzięki temu możesz mieć pewność, że korzystasz z produktu, który spełnia najwyższe standardy jakości.
  • Dane Techniczne: Wykończenie: Mosiądz Przeznaczenie: Umywalkowy, bidetowy Kompatybilność: Umywalki z przelewem i bez przelewu.
Korek uniwersalny do umywalki lub bidetu z tuleją marki Deante to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także gwarancja niezawodności i bezpieczeństwa. Dzięki jego elastyczności i uniwersalności, możesz cieszyć się spokojem i wygodą podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych w łazience.
SY-KO-KO-0052

Opis

Rodzaj
Click-Clack
Materiał
Mosiądz
Typ
Umywalkowy/bidetowy

Specyficzne kody

EAN13
2019989991146