Deante Alpinia Zestaw prysznicowy podtynkowy chrom NAC09LP
  • Deante Alpinia Zestaw prysznicowy podtynkowy chrom NAC09LP
  • Deante Alpinia Zestaw prysznicowy podtynkowy chrom NAC09LP

Deante Alpinia Zestaw prysznicowy podtynkowy chrom NAC09LP

Kolor: Chrom
Seria: Alpinia
Montaż: Podtynkowy
Rodzaj: Prysznicowy
Typ: 1 uchwyt
Czytaj więcej
1 299,00 zł
Ilość

Deante Alpinia: Elegancja i Wygoda w Twojej Łazience

Zestaw prysznicowy podtynkowy Deante Alpinia to idealne połączenie estetyki, funkcjonalności i wygody. Dzięki montażowi podtynkowemu, zapewnia on nie tylko estetykę, ale także optymalne wykorzystanie przestrzeni w łazience.

  • Estetyka i Trwałość: Korpus baterii wykonany z najwyższej jakości mosiądzu gwarantuje nie tylko trwałość, ale także elegancki wygląd, który doskonale komponuje się z każdym stylem aranżacyjnym łazienki. Lekki i subtelny design zestawu prysznicowego Alpinia dodaje jej wyrafinowanego charakteru.
  • Funkcjonalność na Wysokim Poziomie: Słuchawka wyposażona w system Anti-calc ułatwia usuwanie osadu kamiennego, zapewniając długotrwałą wydajność i łatwość czyszczenia. Dzięki dedykowanemu środkowi do czyszczenia powierzchni, utrzymanie zestawu w nienagannym stanie staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Dane Techniczne: Montaż: Podtynkowy ; System Anti-calc: Zapobiega osadzaniu się kamienia, ułatwiając czyszczenie ; Korpus baterii: Mosiądz najwyższej jakości.
Zestaw prysznicowy podtynkowy Deante Alpinia to nie tylko doskonała estetyka, ale także funkcjonalność na najwyższym poziomie. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu i wysokiej jakości materiałom, ten zestaw zapewnia niezapomniane doznania podczas codziennej kąpieli.
AR-DE-AL-0002

Opis

Kolor
Chrom
Seria
Alpinia
Montaż
Podtynkowy
Rodzaj
Prysznicowy
Typ
1 uchwyt

Specyficzne kody

EAN13
5908212060407