Kerakoll Fugabella Eco Silikon sanitarny 51 silver 310ml
  • Kerakoll Fugabella Eco Silikon sanitarny 51 silver 310ml
  • Kerakoll Fugabella Eco Silikon sanitarny 51 silver 310ml

Kerakoll Fugabella Eco Silikon sanitarny 51 silver 310ml

Kolor: Silver 51
Kolekcja: Fugabella Eco Silicone
Czytaj więcej
59,90 zł
Ilość zamawiana

Kerakoll Fugabella Eco Silicone  sanitarny 51 silver 310 ml

Fugabella Eco Silicone 51 Silver od Kerakoll, zapakowany w wygodną tubę o pojemności 310 ml, to innowacyjny uszczelniacz silikonowy, który wyróżnia się swoją ekologiczną formułą. Jego kompozycja, stworzona z myślą o zrównoważonym rozwoju, zapewnia wysoką wydajność przy zachowaniu bezpieczeństwa dla środowiska. Kolor 51 Silver to stylowy i nowoczesny odcień srebra, który dodaje elegancji każdej powierzchni, idealnie komponując się z nowoczesnymi wnętrzami i elementami wykończeniowymi.

Ten uszczelniacz silikonowy charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do różnorodnych materiałów, takich jak szkło, ceramika, metal, a także niektóre rodzaje plastików i drewna. Jest odporny na działanie wody, pleśni oraz ekstremalnych warunków atmosferycznych, co czyni go idealnym wyborem zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Fugabella Eco Silicone 51 Silver jest także łatwy w aplikacji, dzięki czemu można go szybko i sprawnie nałożyć, oszczędzając czas i wysiłek.

Jego trwała i elastyczna formuła zapewnia długotrwałą ochronę i estetyczny wygląd, zachowując swoje właściwości przez wiele lat. Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają zarówno wysokiej jakości, jak i ekologicznych opcji do swoich projektów remontowych, budowlanych czy dekoracyjnych. Fugabella Eco Silicone 51 Silver od Kerakoll to zatem nie tylko praktyczny wybór, ale także świadomy krok w kierunku zrównoważonego stylu życia.

CH-SI-TI-0001

Opis

Kolor
Silver 51
Kolekcja
Fugabella Eco Silicone

Specyficzne kody

EAN13
5900401815584