Kerakoll Silicone Color 35 dekoracyjny 310 ml
  • Kerakoll Silicone Color 35 dekoracyjny 310 ml

Kerakoll Silicone Color 35 dekoracyjny 310 ml

Kolor: 35
Kolekcja: Silicone Color
Czytaj więcej
59,90 zł
Ilość

Kerakoll Silicone Color 35 Silikon dekoracyjny 310 ml

Silicone Color 35 Kerakoll w pojemności 310 ml to wysokiej jakości, elastyczny silikon, który doskonale sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki swojej wyjątkowej formule, zapewnia doskonałą przyczepność do większości powierzchni, w tym ceramiki, szkła, metali oraz różnych rodzajów tworzyw sztucznych. Jest odporny na warunki atmosferyczne, co czyni go idealnym rozwiązaniem do uszczelniania okien, drzwi czy też łączeń w łazienkach i kuchniach.

Produkt charakteryzuje się kolorową, jednolitą i gładką strukturą, co zapewnia estetyczne wykończenie. Kolor 35 harmonijnie komponuje się z różnymi stylami i paletami kolorystycznymi, oferując subtelne i eleganckie akcenty. Ponadto, wysoka elastyczność silikonu Kerakoll gwarantuje długotrwałą trwałość i odporność na pękanie, nawet przy dynamicznych ruchach konstrukcyjnych.

Silikon Kerakoll jest łatwy w aplikacji, a jego szybkoschnąca formuła minimalizuje czas potrzebny na prace montażowe. Produkt jest bezpieczny dla użytkowników i środowiska, nie zawiera szkodliwych substancji, a specjalna formuła zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów, co jest szczególnie ważne w wilgotnych pomieszczeniach. Idealnie nadaje się do profesjonalnych zastosowań, jak i do użytku domowego, oferując profesjonalne rezultaty.

CH-SI-KE-0027

Opis

Kolor
35
Kolekcja
Silicone Color

Specyficzne kody

EAN13
8021704502715