Kerakoll Silicone Color 12 dekoracyjny 310 ml
  • Kerakoll Silicone Color 12 dekoracyjny 310 ml

Kerakoll Silicone Color 12 dekoracyjny 310 ml

Kolor: 12
Kolekcja: Silicone Color
Czytaj więcej
59,90 zł
Ilość

Kerakoll Silicone Color 12 Silikon dekoracyjny 310 ml

Silicone Color 12 od Kerakoll to wysokiej jakości silikon o pojemności 310 ml, idealny do zastosowań w różnych projektach domowych i komercyjnych. Ten produkt wyróżnia się swoją trwałością i elastycznością, co czyni go doskonałym wyborem do uszczelniania i wykańczania w pomieszczeniach wilgotnych, takich jak łazienki czy kuchnie. Jego formuła została zaprojektowana tak, aby zapewnić doskonałą przyczepność do większości powierzchni, w tym szkła, ceramiki, drewna i wielu metali.

Silicone Color 12 jest odporny na działanie pleśni, grzybów i innych mikroorganizmów, co zapewnia długotrwałą ochronę i higienę uszczelnionych powierzchni. Jest to szczególnie ważne w miejscach narażonych na stałą wilgoć i zmiany temperatur. Produkt charakteryzuje się także doskonałą odpornością na warunki atmosferyczne, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Kolor silikonu harmonijnie współgra z różnymi stylami i materiałami, dzięki czemu może być używany zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacjach. Jego łatwość aplikacji sprawia, że jest to produkt przyjazny zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów majsterkowania. Silikon szybko schnie, pozostawiając gładkie i estetyczne wykończenie, co znacząco podnosi jakość i wygląd finalnych projektów.

CH-SI-KE-0022

Opis

Kolor
12
Kolekcja
Silicone Color

Specyficzne kody

EAN13
8021704502487