Kerakoll Silicone Color 06 dekoracyjny 310 ml
  • Kerakoll Silicone Color 06 dekoracyjny 310 ml

Kerakoll Silicone Color 06 dekoracyjny 310 ml

Kolor: 06
Kolekcja: Silicone Color
Czytaj więcej
59,90 zł
Ilość

Kerakoll Silicone Color 06 Silikon dekoracyjny 310 ml

Silicone Color 06 od Kerakoll, dostępny w pojemniku o pojemności 310 ml, to produkt wysokiej jakości przeznaczony do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Ten silikon jest wyjątkowo elastyczny i odporny na warunki atmosferyczne, co sprawia, że jest idealny do uszczelniania i wypełniania szczelin. Jego formuła jest zaprojektowana tak, aby zapewnić doskonałą przyczepność do różnych powierzchni, w tym do szkła, aluminium, drewna czy ceramiki.

Kolor 06, będący delikatnym odcieniem, doskonale komponuje się z różnorodnymi paletami kolorów, co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem dla różnych projektów dekoracyjnych i budowlanych. Silikon Kerakoll jest łatwy w aplikacji, a jego gładka konsystencja pozwala na uzyskanie estetycznego i trwałego wykończenia.

Dodatkowo, produkt ten charakteryzuje się doskonałą odpornością na pleśń i grzyby, co jest kluczowe w wilgotnych pomieszczeniach, jak łazienki czy kuchnie. Nie zawiera szkodliwych substancji, co czyni go bezpiecznym dla zdrowia i środowiska. Dzięki temu, Silicone Color 06 Kerakoll jest doskonałym wyborem dla osób szukających wydajnego i trwałego rozwiązania do uszczelniania.

CH-SI-KE-0019

Opis

Kolor
06
Kolekcja
Silicone Color

Specyficzne kody

EAN13
8021704502425