Kerakoll Silicone Color 31 dekoracyjny 310 ml
  • Kerakoll Silicone Color 31 dekoracyjny 310 ml

Kerakoll Silicone Color 31 dekoracyjny 310 ml

Kolor: 31
Kolekcja: Silicone Color
Czytaj więcej
59,90 zł
Ilość

Kerakoll Silicone Color 31 Silikon dekoracyjny 310 ml

Silicone Kerakoll Color 31 jest uniwersalnym produktem uszczelniającym w tubie o pojemności 310 ml, przeznaczonym do użytku w różnych zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych. Ten wysokiej jakości silikon charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do wielu powierzchni, takich jak szkło, ceramika, metal, drewno i niektóre tworzywa sztuczne. Jest odporny na warunki atmosferyczne, UV i temperaturę, co czyni go idealnym wyborem do uszczelniania okien, drzwi, łazienek, kuchni oraz innych miejsc narażonych na wilgoć.

Kolor 31 jest eleganckim i uniwersalnym odcieniem, który dobrze komponuje się z różnymi stylami i materiałami. Silikon ten jest łatwy w aplikacji i utrzymaniu, a także szybko schnie, tworząc trwałą i elastyczną warstwę ochronną. Jego formuła jest bezpieczna i ma niską emisję substancji lotnych, co czyni go odpowiednim do stosowania w miejscach o wysokim standardzie jakości powietrza wewnętrznego.

Dodatkowo, Kerakoll Color 31 jest odporny na pleśń i grzyby, co zapewnia długotrwałą ochronę i estetyczny wygląd uszczelnionych powierzchni. Produkt jest zapakowany w wytrzymałą tubę, która ułatwia dozowanie i aplikację produktu, minimalizując jednocześnie odpady i bałagan. Idealny dla profesjonalistów i majsterkowiczów, szukających wysokiej jakości, trwałego i estetycznego rozwiązania uszczelniającego.

CH-SI-KE-0018

Opis

Kolor
31
Kolekcja
Silicone Color

Specyficzne kody

EAN13
8021704502678