Kerakoll Fugabella Eco Silikon sanitarny 51 silver 310ml
  • Kerakoll Fugabella Eco Silikon sanitarny 51 silver 310ml
  • Kerakoll Fugabella Eco Silikon sanitarny 51 silver 310ml

Kerakoll Fugabella Eco Silikon sanitarny 51 silver 310ml

59,90 zł

Kerakoll Fugabella Eco Silicone  sanitarny 51 silver 310 ml

Fugabella Eco Silicone 51 Silver od Kerakoll, zapakowany w wygodną tubę o pojemności 310 ml, to innowacyjny uszczelniacz silikonowy, który wyróżnia się swoją ekologiczną formułą. Jego kompozycja, stworzona z myślą o zrównoważonym rozwoju, zapewnia wysoką wydajność przy zachowaniu bezpieczeństwa dla środowiska. Kolor 51 Silver to stylowy i nowoczesny odcień srebra, który dodaje elegancji każdej powierzchni, idealnie komponując się z nowoczesnymi wnętrzami i elementami wykończeniowymi.

Ten uszczelniacz silikonowy charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do różnorodnych materiałów, takich jak szkło, ceramika, metal, a także niektóre rodzaje plastików i drewna. Jest odporny na działanie wody, pleśni oraz ekstremalnych warunków atmosferycznych, co czyni go idealnym wyborem zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Fugabella Eco Silicone 51 Silver jest także łatwy w aplikacji, dzięki czemu można go szybko i sprawnie nałożyć, oszczędzając czas i wysiłek.

Jego trwała i elastyczna formuła zapewnia długotrwałą ochronę i estetyczny wygląd, zachowując swoje właściwości przez wiele lat. Produkt ten jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają zarówno wysokiej jakości, jak i ekologicznych opcji do swoich projektów remontowych, budowlanych czy dekoracyjnych. Fugabella Eco Silicone 51 Silver od Kerakoll to zatem nie tylko praktyczny wybór, ale także świadomy krok w kierunku zrównoważonego stylu życia.

CH-SI-SI-0001

Opis

Kolor
Silver 51
Kolekcja
Fugabella Eco Silicone

Specyficzne kody

EAN13
5900401815584